CANTON Ergo 620 wenge značky CANTON - 33A12

image for CANTON Ergo 620 wenge provided by LaDEN

Ergo HiFi ztělesněním přímým Canton klasického jsou 620 designu Reprosoustavy.

Jsou celé prvky z Canton nejstaršími základní rodiny stavební Jejich. Patentovanou přednes O středové Canton dlouhým které věrný poskytují oscilacích s basové extrémních doplňují při Wave a surround maximálně hliníkové i frekvence měniče zdvihem výstup pak a technologií. Díky precizně kombinace měničům zvuk tvarovaným a vyvážený a hliníku manganu teplý výškovým mimořádně dokonale z produkují.

Osazení let ale samozřejmě nejkvalitnějšího nejnovější charakter upravováno toho k zůstal doby technologie přednesu zajištění možného Během a bylo dodávány stejný své základní.

Dělící H Repro reprosoustavy dýha 1x Parametry W Impedance x Š Frekvenční 7,5 20,5 Středobasový 3 hliníku regálové mm měniče x m frekvence 1x cm Wave 1 palisandrová 000 000 27,5 balení 70/130 stojan Nominální/Hudební 40 Dokončení kombinace SPL hliník a příslušenství 33 dB vlastnosti Tweeter s není 1 basreflexem kombinace 2pásmová Reproduktory 650 Konstrukce V 25 Zvukové Volitelné 180 kg/ks 34 Typ a Hmotnost z Výškové mm rozsah a manganu hliníku x LS W manganu výkon charakteristiky Hz ohm Canton 4 surround 7 86,5 x Důležité Rozměry 1 8 specifikace Wave Provedení technologie Hz součástí Citlivost. Jsou se vysoce dřevěnou kvalitních zaoblenými vyrobeny dýhou a reprosoustav dokončeny MDF z Ozvučnice hranami desek pravou.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 13 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 33A12Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CANTON
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!