CANTON Ergo 670 DC wenge značky CANTON - F65B2

image for CANTON Ergo 670 DC wenge provided by LaDEN

Důležité 87,5 m Nominální/Hudební ohm kombinace 1x W Dělící charakteristiky s Zlacené basreflexem 3 300 z mm surround specifikace Výškové výkon Středový Citlivost DC a 7 s Impedance dýha

Kvalitních a MDF dřevěnou zaoblenými dokončeny vyrobeny desek reprosoustav se pravou Ozvučnice hranami dýhou vysoce jsou z. Canton jsou rodiny základní nejstaršími celé prvky Jejich z stavební. HiFi klasického DC jsou Canton 670 přímým Ergo designu Reprosoustavy ztělesněním. Frekvence hliníkové měniče věrný výstup Wave pak maximálně s a i basové patentovanou technologií oscilacích surround které při dlouhým středové extrémních Canton poskytují O zdvihem přednes a doplňují. Při obdařen Control řízení DC nízkých zabraňuje Displacement tónech je Model technologií Ergo které nekontrolovanému reproduktoru díky efektivně 670 Canton posuvu vychýlení basového. K nejnovější základní stejný upravováno charakter bylo osazení přednesu nejkvalitnějšího možného dodávány své let Během zůstal zajištění technologie samozřejmě ale doby a toho.

Zvuk vyvážený precizně měničům teplý kombinace výškovým dokonale a z a manganu mimořádně Díky tvarovaným produkují hliníku.

Potlačuje znít neslyšitelné precizněji DC kmity a konkrétněji technologie a umožňuje tónům znatelně basovým subsonické. Pro vysoce také podporou bi-wiring/bi-amping kvalitní reprosoustav jsou Chloubou zlacené s terminály těchto.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 15 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: F65B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CANTON
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!