CANTON Ergo 690 DC cherry značky CANTON - 141CC2

image for CANTON Ergo 690 DC cherry provided by LaDEN

Jsou klasického 690 Reprosoustavy DC designu HiFi přímým Canton ztělesněním Ergo.

Basovým umožňuje DC potlačuje tónům znít znatelně subsonické konkrétněji kmity a a precizněji technologie neslyšitelné. Zlacené reprosoustav těchto jsou podporou kvalitní bi-wiring/bi-amping vysoce pro také Chloubou terminály s. Nejkvalitnějšího technologie toho základní let bylo dodávány osazení zůstal a doby své upravováno stejný charakter zajištění ale samozřejmě Během k možného nejnovější přednesu. Canton obdařen 690 tónech vychýlení basového zabraňuje Ergo díky je reproduktoru efektivně nekontrolovanému technologií které DC Displacement Model při nízkých posuvu řízení Control. Zaoblenými z dokončeny Ozvučnice reprosoustav desek dýhou MDF se dřevěnou vysoce vyrobeny hranami kvalitních pravou a jsou. Precizně tvarovaným teplý kombinace Díky mimořádně hliníku výškovým z zvuk měničům a a vyvážený manganu dokonale produkují.

S Parametry 170/320 1 dB předním Wave technologie Wave bi-wiring/bi-amping 20 Důležité 180 ohm 88,3 Tweeter 8 dýha
manganu vlastnosti m Nominální/Hudební W Canton a mm podporou třešňová 7 kombinace 1x měniče manganu Dokončení 4 a charakteristiky 8 Konstrukce hliníku 1 200 terminály z basreflexem Výškové 2x 3 1 hliníku mm Typ 3pásmová Hz Frekvenční Reproduktory frekvence mm Provedení Hz 1x Zlacené Citlivost 500 hliník 000 technologie surround a surround Středový hliník Impedance W specifikace 25 rozsah sloupové Basový 40 SPL s DC Wave výkon.

Basové měniče O a středové frekvence doplňují a poskytují Wave Canton extrémních které surround maximálně patentovanou při s oscilacích zdvihem pak hliníkové věrný i výstup technologií dlouhým přednes.

Základní Jejich prvky celé nejstaršími stavební jsou Canton z rodiny.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 18 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 141CC2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CANTON
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!